Mēs dalamies ar mūsu zināšanām!

Godīga un taisnīga sabiedrība ir izglītota sabiedrība, tādēļ vēlamies atklāti runāt gan par saviem atklājumiem, gan dalīties ar zināšanām no citiem speciālistiem un organizācijām. Dodies uz sadaļu "Zināšanas", kur pakāpeniski ievietosim dažādu vērtīgu informāciju par plašu tematu loku - sākot no lietojamības līdz atklājumiem no specifiskiem pētījumiem!

Gadījumā, ja vēlaties, ka Jūsu zināšanas tiek nodotas tālāk caur mūsu platformu - rakstiet uz pasts@jaunradeslab.lv. Mēs vienmēr esam gatavi sadarbībai!

Viedtālrunis kā personības un dzīvesstila spogulis

Viedtālruņa lietošana spilgti atspoguļo mūsu dzīvesstilu un personību - pie šāda secinājuma nonākuši UCL Anthropology projektā iesaistītie antropologi, kuri 16 mēnešu etnogrāfijas ietvaros dažādās valstīs pēta to, kā pusmūža cilvēki lieto savas viedierīces.

Šī pētījuma ietvaros arī konstatēts, ka intuitīva viedtālruņa lietošana ir tikai mīts - antropologi secinājuši, ka pētījumā intervētie pusmūža cilvēki nesaprot, ko nozīmē "Google Play", un vai internetam var piekļūt caur "Chrome", "Samsung Internet" vai "Internet".