Jaunrades laboratorija jau var lepoties ar vairāku nozīmīgu un apjomīgu pētījumu realizēšanu, apskatot tēmas kā:

br

E-pārvaldes monitorings

Izstrādājot Latvijas valsts e-pārvaldes monitoringu Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas uzdevumā, kura ietvaros 2017. un 2018. gadā aptaujātas 106 Latvijas iestādes, klientu apkalpošanas centru apmeklētāji un darbinieki, veikta Latvijas iedzīvotāju reprezentatīvā aptauja un noslēpumaino klientu vizītes ar mērķi novērtēt valsts pārvaldes IT ekosistēmu, pakalpojumu un klientu apkalpošanas kvalitāti.

Profesiju prasmes

Intervējot vairāk nekā 200 dažādu nozaru, profesiju ekspertus ar mērķi izstrādāt datubāzi ar profesijām nepieciešamajām prasmēm Nodarbinātības valsts aģentūras “Īstermiņa darba tirgus prognozes” projekts ietvaros

Kultūras patēriņš

Latvijas Nacionālās bibliotēkas “Kultūras mantojuma digitalizācija” ietvaros veikta tirgus izpēte un klientu segmentācija, aptaujājot Latvijas iedzīvotājus un ārvalstīs mītošos latviešus jautājumos par to kultūras patēriņa paradumiem.

Būvniecības PAKALPOJUMU kvalitātE

Sadarbojoties ar būvniecības nozares ekspertiem, Ekonomikas ministrijas pasūtījumā ir izstrādāts Latvijas būvniecības nozares kvalitātes indekss un veikts pilotpētījums, kas kalpos kā pamatakmens šīs nozares kvalitātes uzraudzības sistēmas izveidei.

 

arch